برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
تالار عروسی, تالار پذیرایی, سالن عروسی,تالار تشریفات

تالار عروسی, تالار پذیرایی, سالن عروسی,تالار تشریفات

سالن عروسی

امروزه با توجه به نیازهای مردم سالن های عروسی متعددی در سطح شهر دیده می شود که می توانند امکانات خوبی را در اختیار مشتریان خود بگذارند . برگزاری مراسم جشن عروسی در بهترین و شیک ترین سالن عروسی خواسته ای است که در ذهن و دل هر عروس و دامادی نقش می بندد و هرچه به تاریخ عروسی نزدیک تر می شوند، دغدغه ای نگران کننده برایشان تبدیل می شود. ما در این بخش اطلاعات مفیدی راجع به انتخاب بهترین تالار عروسی در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهیم.

چه زمانی سالن عروسی را انتخاب کنیم؟

بعد از این که در مراسم خواستگاری همه چیز از جمله میزان مهریه، روز عقد و ... مشخص شد می بایست تاریخ دقیق عروسی را تعیین کرده و از همان زمان به فکر انتخاب تالار عروسی یا تالار پذیرایی خود باشید. این که می خواهید جشن عروسی خود را در چه محیطی برگزار کنید،  تالار پذیرایی، باغ تالار، یک فضای تاریخی یا در ساحل دریا، و به خصوص اگر روزهای خاصی مانند اعیاد را در نظر دارید وقت را تلف نکرده و سریع تر اقدام کنید، زیرا چنین روزهایی همواره پر مخاطب است و ممکن است به خصوص در سالن های شیک و معروف گنجایشی برای روز مورد نظر باقی نماند. از طرف دیگر این را هم در نظر داشته باشید ورودی تالارها و سالن های عروسی در چنین روزهایی نسبت به روزهای معمولی بیشتر است. جهت دریافت راهنمایی و اطلاعات در این زمینه، شما می توانید از مشاوره ی شرکت های تشریفات مجالس بهره ببرید.

در انتخاب تالار عروسی چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

در قدم اول می بایست میزان بودجه ای که برای اجاره تالار پذیرایی یا سالن عروسی را دارید دقیق مشخص کنید که با توجه به آن بتوانید بهترین سالن را برای برگزاری مراسم عروسی خود انتهاب و رزرو کنید. در واقع محاسبه ی هزینه ها به شما کمک می کند تا بهتر و راحت تر خدمات را سفارش دهید. سپس با شمارش دقیق تعداد مهمان ها لیستی از آن را به مسئول تشریفات و یا مدیریت تحویل دهید. مطمئن شوید سالنی که رزرو می کنید گنجایش کامل برای تمام خودروهای مهمانانتان دارد.

تالار یا سالن عروسی خود را نسبت به محل سکونت خود نزدیک انتخاب کنید، اگر این امکان نداشت، حدالامکان آن را نزدیک به آتلیه یا آرایشگاه خود انتخاب کنید تا زمان رفت و آمد خود را مدیریت کنید و طولانی بودن مسیر و ترافیک های احتمالی شما را خسته نکند.

چگونگی برخورد میدیریت و پرسنل برای میزبان مهم است. سالنی را برای عروسی خود انتخاب کنید که مدیریت خوب و پرسنل محترمی داشته باشد، زیرا شما از ابتدای آغاز مراسم تا آخرین لحاظات با آنها سر و کار خواهید داشت و در صورتی که از اخلاق مناسبی برخوردار نباشند، شیرینی لحظات و شادی جشن شما کمرنگ می شود.

 سعی کنید قبل از عقد قرارداد، حتما زمانی که در سالن مورد نظرتان مراسمی بر پا است، از آن مراسم دیدن کنید، نگاهی بر چگونگی موزیک های در حال پخش و دی جی داشته باشید، با اجازۀ مدیریت سالن، تستی از غذا و دسر داشته باشید، نور پردازی محیط سالن را ببینید و در نهایت تصمیم بگیرید که آیا ویژگی های این سالن با آنچه که شما در نظر داشتید همخوانی دارد یا نه.