برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
تالار عروسی شمال تهران, تالار پذیرایی در شمال تهران تهران, سالن عروسی در شمال تهران

تالار عروسی شمال تهران, تالار پذیرایی در شمال تهران تهران, سالن عروسی در شمال تهران

از رویاهای هر عروس و دامادی برای آغاز زندگی مشترک برگزاری جشن و مراسم عروسی در یک سالن زیبا و با شکوه است. جشن آغاز زندگی مشترک می ­تواند در یک باغ تالار و یا تالار عروسی شیک و زیبا باشد. اما اینکه در کدام یک می­ خواهید این جشن با شکوه را برگزار کنید شاید برای شما سر درگمی ایجاد کند. شما می­ توانید از تجربۀ شرکت ­های تشریفات مجالس شمال تهران استفاده کنید؛ شرکت­ های خدمات مجالس بهترین گزینه­ های سالن عروسی شمال تهران یا باغ تالارهای شمال تهران را به شما ارائه و معرفی کرده و همچنین شما را از قیمت تالار عروسی شمال تهران مطلع می کنند. شرکت­ های تشریفات مجالس تهران صفر تا صد کارهای مربوط به جشن عروسی­ تان را برعهده می­­ گیرند و شما را از تمام دغدغه ­هایی که یک جشن عروسی ایده­ آل ممکن است برای هر خانوده ­ای به همراه داشته باشد، رها می­ سازد؛ بنابراین، شما می توانید از این طریق بهترین تالار عروسی شمال تهران و در عین حال، تالار عروسی شیک و ارزان در تهران انتخاب کنید.

تفاوت تالار با باغ تالار

تالار پذیرایی و باغ تالار هر دو مختصّ برگزاری مراسم و جشن­ های و مهمانی­ ها و حتی همایش ­ها هستند. امّا این دو چه وجوه متمایزی دارند که سبب ایجاد تفاوت و در نتیجه استعمال دو نام متفاوت برای آن­ها شده است؟

تالارها ساختمان ­های بزرگ و مسقف هستند که در داخل شهر و اطراف آن ساخته می ­شوند. با توجّه به موقعیت مکانی سازه، برخی از تالارها دارای محوطه ­ای حیاط دار و باغچه­ دار هستند و دارای حوض یا حوضچه می ­باشند و برخی دیگر مستقیماً از در ورودی شما را به فضای داخلی تالار هدایت می­ کنند، گروه اخیر معمولاً تالارهایی هستند که در داخل شهرها ساخته شده ­اند.

باغ تالار برخلاف تالار عروسی و همانطور که از اسمش پیداست، ساختمان و یا به عبارت دیگر تالاری است که در یک فضای سبز قرار گرفته و معمولاً سقفی که در تالارها می­بینیم، در مورد باغ تالار دیده نمی­ شود و برخی از باغ تالارها داراری سقف ­های کاذب هستند که در فصول سرد و در مواقع بارانی از آن­ ها استفاده می­ شود. از این رو بدیهی است که اگر به فکر برگزاری مراسم و جشن عروسی خود در باغ تالار هستنید، این موضوع را مدّنظر قرار دهید و فصل را در نظر بگیرید، شاید در فصول سرد و بارانی برگزاری چنین مراسمی برای شما و مهمانانتان چندان خوشایند نباشد. از طرف دیگر، باغ تالارهایی که مجهز به سقف ­های کاذب هستند، از این سقف ­ها را در فصل ­های گرم استفاده نمی­کنند، مگر به درخواست شما (مشتری) که در این صورت باید متقبل هزینه ­ای جداگانه در این مورد گردید.

در هر صورت چه در مورد رزرو تالار و چه در رابطه با رزرو باغ تالار همواره چند مورد اساسی را در نظر داشته باشید:

  • تعداد مهمان­ ها را با باغ و یا باغ تالاری که انتخاب می­ کنید در نظر بگیرید. اگر مهمانان زیادی دارید یک سالن عروسی کوچک و یا با سقف کوتاه محیطی خفه و پر ازدحام ایجاد می­کند؛ از طرف دیگر سعی کنید اگر تعداد کمی مهمان دعوت کرده­ اید، هرگز تالار یا باغ تالاری بزرگ رزور نکنید چون در این صورت جشن شما سرد و بی­روح و خلوت جلوه خواهد کرد.
  • باغ تالارها در حومۀ شهر بنا می­ شوند، بنابراین اگر محلّ سکونت شما در داخل شهر است و قصد برگزاری مراسم خود را در باغ تالار دارید، مسافت رفت و آمد خود و مهمانانتان را در نظر داشته باشید.
  • با توجه به تعداد مهمانانی که دعوت کرده ­اید، مساحت پارکینگ مربوط سالن عروسی را در نظر بگیرید.
  • معمولاً افراد تمایل دارند فیلم و عکس­ های زیبایی از مراسم و جشن عروسی خود ثبت و ضبط کنند، اگر شما هم چنین تمایلی دارید، به فضای داخلی و بیرونی تالار یا باغ تالار خود دقت کنید و آن را با سلایق و علایق خود تطبیق دهید.
  • نظافت محیط سالن عروسی، نظم مدیریت و پرسنل، نورپردازی، موسیقی و ... از دیگر مواردی است که در هنگام رزرو یک تالار پذیرایی در تهران باید به آن­ها توجه کنید.

شما می­ توانید با خیالی آسوده و به دور از استرس و دغدغه رزرو سالن عروسی محبوب خود را بر عهدۀ شرکت­ های تشریفات مجالس شمال تهران قرار دهید؛ این شرکت ­های تشریفات مجالس تمامی مواردی که در بالا ذکر شد را در نظر دارند و بسیاری از ریزه ­کاری های دیگر را که شاید به فکر شما نرسد نیز مورد توجه قرار داده تا شما با خیالت راحت به مهمانان و جشن خود بپردازید.

 

مقالات مرتبط: تالار عروسی شرق تهران، تالار عروسی غرب تهران، تالار عروسی تهران