برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
آتلیه عروس, آتلیه عروس و داماد, آتلیه عکاسی

آتلیه عروس, آتلیه عروس و داماد, آتلیه عکاسی

آتلیه چیست؟

همۀ ما در گفت و شنیدهای روز مرّۀ خود واژۀ آتلیه بارها را شنیده و گفته ایم؛ به خصوص افرادی که روزهای نزدیک به عروسی خود را می گذارنند این واژه زیاد به کار می برند. اما تا به حال با خود فکر کرده اید که معنی این واژه چیست؟ «آتلیه» یک واژۀ فرانسوی بوده که معنای آن «استودیوی هنرمند» می باشد. به عبارت دیگر، آتلیه روشی برای آموزش مدل سازی هنر است. در آتلیه ها به هنر جویان آموزش هایی  در حد حرفه ای داده می شود به طوری که پس از گذراندن دوره های لازم در آتلیه، شما می توانید تکنیک های طراحی، عکاسی و فیلم برداری انجام دهید. امروزه آتلیه های عکاسی مخصوص موضوعات مختلف مثل آتلیه عروس، آتلیۀ عروس و داماد و آتلیۀ کودک وجود دارد.

آتلیۀ عروس

بهترین و شیرین ترین  لحظات عمر شما در عکس هایی که در روز عروسی  ثبت می کنید ماندگار خواهد شد، عکس هایی که شما در روز عروسی خود می گیرید، در آینده توسط فرزندان شما و فرزندان آن ها دیده خواهد شد. در چند دهۀ بعد، فرزندانِ فرزندانتان، عکس ها و زیبایی های شما را تحسین خواهند کرد، بنابراین، در انتخاب آتلیۀ خود دقت و به موارد زیر توجه کنید:

 • از قیمت عکس ها در آتلیه ای که انتخاب می کنید مطلع شوید.
 • عکس های آتلیه عروس و داماد و هر آتلیۀ دیگری، شامل عکس های پرتره و اسپورت است. تعداد و نوع عکس های مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 • آتلیۀ مورد نظرتان عضو اتحادیه بوده و عکاس مدارک لازم را داشته و دوره های لازم را طی کرده باشد.
 • از امنیت عکس های خود در آتلیه مطمئن باشید.
 • همیشه ظاهر تجملی و شیک یک آتلیه عکاسی مبنی با کیفیت بودن کاری که به شما تحویل خواهند داد و حرفه ای بودن پرسنل آن نیست؛ این نکته را نیز در انتخاب آتلیه همواره به یاد داشته باشید.

از عکاس خود بخواهید:

 • هنگامی که شما در حال تحقیق در مورد چگونگی انتخاب یک عکاس خوب و آتلیۀ عکاسی هستنید، ابتدا ممکن است کمی نگران باشید، اینکه کدام گزینه را انتخاب کنید و چگونه انتخاب کنید. این یک انتخاب آسان نیست بنابراین تصمیم گرفتیم با راهنمایی موارد زیر این انتخاب را برای شما آسان کنیم. پیشنهاد می شود از راهنمایی های ما استفاده کنید تا دانش خود را در مورد اینکه چه چیزی بپرسید، چه چیزی باید جستجو کنید و از چه مواردی اجتناب کنید.
 • یک عکاس خلاق انتخاب کنید.
 • عکاسی را انتخاب کنید که از مهارت های ارتباطی قوی برخوردار باشد و ارتباط خوب و مناسبی داشته باشند.
 • از عکاس بخواهید چهرۀ شما را بیش از اندازه روتوش نکند تا حالت طبیعی چهره حفظ شود.
 • از عکاس بخواهید ژست های مدّ نظر شما را هم در هنگام عکاسی پیاده کند.
 • عکاسی را انتخاب کنید که صبور باشد و در کار خود عجله نکند و در عین حال از تجربیات لازم برخوردار باشد. البته این را هم در نظر بگیرید که تجربه عکاس همیشه هم حرف اول را نمی زند. چه بسا عکاسانی وجود دارند که با وجود تجربۀ اندک، به دلیل خلاق بودن و به روز بودن عکس های زیباتری خلق می کنند.
 • در صورتی که تمایل به داشتن عکس های عروسی با خانوادۀ خود را در تالار یا بعد از تالار دارید از قبل با عکاس خود هماهنگ کنید تا وقت خود را تنظیم کند و این را به یاد داشته باشید که معمولاً بعد از اتمام مراسم عروسی در تالار و با گذشت ساعات عرف عکاسی یا فیلم برداری، به ازای هر ساعت، هزینه­ای مازاد بر آنچه که قبلاً پرداخته و توافق کرده بودید باید به عکاس یا فیلم بردار خود بدهید.