برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
آتلیه عروس در شمال تهران ، آتلیه عروس وداماد در شمال تهران ، آتلیه عکاسی در شمال تهران

آتلیه عروس در شمال تهران ، آتلیه عروس وداماد در شمال تهران ، آتلیه عکاسی در شمال تهران

انسان و تمایل به داشتن عکس

در سدۀ گذشته جهان شاهد انفجار برخی از عکاسی های عجیب و غریب و معنی داری بوده است که به عنوان یک سنت تبدیل شده است؛ تعداد بیشتری از هنرمندان با استعداد های نو و به طور جدی بیش از گذشته در کسب و کار در صنعت عکاسی مشغول به فعالیت هستند که همگی تقریبا همه با یک دوربین مناسب برای گرفتن عکس های متفاوت و منحصر به فرد. در حال فعالیت و  تلاش هستند. این همه تلاش را می توان در اهمیت داشتن عکس های عروسی زیبا که همۀ مردم به دنبال آن و خواهان آن هستند، استدلال کرد. تمایل به داشتن عکس های منحصر به فرد در روز و شب عروسی، از جمله تمایلاتی است که همۀ انسان ها در طول تاریخ زندگی خود داشته اند.

نعداد زیادی آتلیه عکاسی در شمال تهران مشغول به فعالیت هستند که بسیاری از این آتلیه های عکاسی به طور خاص، فقط در زمینۀ  عروسی کار می کنند و یا به عبارت دیگر عنوان آتلیه عروس یا آتلیه عروس و داماد را یدک می کشند. اگر شما هم به دنبال یافتن آتلیه عروس و داماد در شمال تهران هستید، لیست آتلیه عروس در شمال تهران و قیمت آتلیه عروس شمال تهران در سایت های مختلف موجود است و شما می توانید ایده آل مورد نظرتان به سرعت بیابید. آتلیه ارزان در شمال تهران و همچنین آتلیه عروس ارزان در شمال تهران نسبت به دیگر بخش های تهران کمتر است، با این حال آتلیه هایی را می توان یافت که قیمت های به مراتب مناسب تری داشته باشند. با این حال می توان گفت همانند دیگر مناطق تهران، بهترین آتلیه عکاسی عروس شمال تهران، الزاماً گران ترینِ آن نخواهد بود.

انتخاب یک عکاس خوب

انواع مختلفی از عکاسی وجود دارد که نیاز به درجه بالایی از همه کاره بودن دارد، مثل عکاسی عروسی؛ در هنگام عکاسی برای روز عروسی، پس از عکاسی های اختصاصی عروس و داماد که ممکن است در آتلیه یا در باغ هایی که مربوط به این کارها هستند، عکاس شما ممکن است با صدهای نفر از مهمانان در سالن عروسی مواجه شود و در این صورت اکثر انفاقاتی در طول عروسی اتفاق می افتد خارج از کنترل عکاس خواهد بود. اینجاست که شما نیاز به یک عکاس حرفه ای برای عروسی خود دارید، حرفه ای بودن به تمام معنا، هم از نظر ابزار و وسایل عکاسی و هم به لحاظ حرفه ای بودن در عکاسی و شکار لحظات! حرفه ای بودن حتی از نظر برخورد اجتماعی و چگونگی برخود عکاس با مهمانان و مراسم های پر جمعیت نیز مهم است. شغل عکاس تنها عکس گرفتن نیست، بلکه ایجاد اطمینان و اعتماد در مشتری است که می تواند این اعتماد را با مواردی ک در بالا نوان شد در خاطر مشتری ایجاد کند. تجربه به همان اندازه مهم و کار ساز است.

بعد از عروسی عکاس چه کارهایی باید انجام دهد؟
عکاس همه تصاویر خود را به DNG تبدیل می کند و وارد Lightroom می شودDNG .ها فایل هایی کوچکتر نسب به پرونده های RAW اختصاصی هستند و در فضای هارد دیسک عکس های بسیار زیادی را ذخیره می کنند. همه تصاویر بر روی هارد دیسک کار می کنند و قبل از هر کار شروع از Drobo پشتیبانی و حمایت می کنند.
استفاده از برنامۀ سنگین فتوشاپ بر روی تصاویر خاص که اغلب اتفاق می افتد، می تواند خیلی طولانی و وقت گیر باشد. در این مرحله، عکاس می تواند تمام تصاویر ویرایش شده را با فایل های RAW که ویرایش ها نسبتا سریع انجام می دهد، بازگردانی و همگام سازی کند؛ این مدل ویرایش برای ویرایش نهایی کمتر از 2 ساعت طول می کشد. هنگامی که همه چیز ویرایش می شود، یک بار دیگر برنامه اجرا و ویرایش ها چک می شود تا هر گونه اشتباه نادیده گرفته شده، رفع و از هر گونه تصاویر اضافی، نسخه های مجازی و غیره رهایی یابد. (از نسخه های مجازی در Lightroom برای ترکیب تصویر با تنظیمات مختلف خام در فتوشاپ استفاده می شود)

مطالبی که در بالا گفته شد، مواردی است که اغلب ما نمی دانیم و می تواند اطلاعاتی هر چند محدود اما اساسی در اختیار شما قرار دهد تا در زمان انتخاب آتلیه و عکاس برای مراسم عروسی خود، آن ها را در نظر داشته باشید.