برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
آتلیه عروس در غرب تهران, آتلیه عروس و داماد در غرب تهران, آتلیه عکاسی در غرب تهران

آتلیه عروس در غرب تهران, آتلیه عروس و داماد در غرب تهران, آتلیه عکاسی در غرب تهران

یکی از کارهایی که در روز عروسی ممکن است بیشترین زمان شما را بگیرد و شما مجبور هستید وقت وانرژی زیادی را در روز عروسی به آن اختصاص دهید، عکاسی و فیلم برداری از عروس و داماد و مراسم عروسی است. آتلیه های عکاسی زیادی در غرب تهران وجود داد، اگر در پی یک  آتلیه عروس ارزان در غرب تهران هستید، آتلیه عکاسی ارزان در غرب تهران وجود دارد، بنابراین می توانید لیست آتلیه عروس در غرب تهران همراه با قیمت آتلیه عروس در غرب تهران را در اینترنت و فضاهای مجازی جستجو کنید تا بتوانید گزینۀ بهتر و مناسب تری برای انتخاب آتلیه عروس و داماد در غرب تهران داشته باشید.

با عکاس خود ملاقاتی داشته باشید:

پس از انتخاب آتلیه عکاسی در غرب تهران، با عکاسی که قرار است تهیۀ عکس های عروسی تان را بر عهده بگیرد، یک تا سه جلسه ملاقات داشته باشید. علاوه بر آتلیه، مکان هایی که می خواهید عکس های عروسی تان در آنجا گرفته شود را به عکاس خود بگویید و اگر می خواهید علاوه بر عکس با لباس عروس، عکس های اسپورت هم داشته باشید، به عکاس خود بگویید تا زمانی را برای این کار به شما اختصاص دهد.

آیا عکاس خود را دوست دارید!؟

این مهم است که شما رابطۀ دوستانه و راحتی با عکاس خود داشته باشید تا بتوانید ایده های خود را به او بگویید تا او بتواند این ایده ها را به همراه خلاقیت های خود میکس کند و به این ترتیب عکس های منحصر به فردی خلق نماید.

وضعیت روشنایی:

قبل از اینکه به این فکر کنید که کدام آتلیه عکاسی و چه فردی را برای عکاسی انتخاب کنید، به این مورد که آیا آن عکاس قادر به تهیۀ عکس های با کیفیت در مراسمی که تحت تأثیر سایه و نور طبیعی است (مثل باغ ها) نیز می باشد یا نه. پس از عکاس خود سؤال کنید که چگونه چنین موقعیت های خاصی را اداره می کند (برخی از عکاسان از چراغ های بیرونی برای از بین بردن و کاهش تاریکی استفاده می کنند، درحالی که برخی دیگر ممکن است به توانایی دوربین خود در تاریکی متوسل شوند و به آن تکیه کنند).

آتلیه عکاسی تهران

شناسایی نقاط ضعف و قوت

بررسی نقاط ضعف و قوت عکاس و شناسایی آن می تواند بسیار آسان باشد، به شرط اینکه شما هنگام ملاقات او و صحبت کردن با وی، حواستان به این موضوع باشد. آدم های می توانند شخصیت طرف مقابل را در ارتباط های کلامی و دیداری که با یکدیگر دارند شناسایی کنند؛ از طرف دیگر، شما می توانید هنگام عکاسی مشتریان دیگر، در محل آتلیه و حاضر شوید و کار عکاس خود را در همان جا به طور مستقیم ببینید و همچنین نظر مشتری را نیز جویا شوید تا بدین ترتیب بتوانید با خیال راحت تری عکاس خود را انتخاب کنید. در این شناسایی مدیریت زمان عکاس خود را هم در نظر بگیرید، زیرا زمان در روز عروسی و رسیدن به کاهای دیگر به غیر از عکاسی و فیلم برداری نیز مهم است؛  اما همواره  این را هم در نظر داشته باشید که نه شما، نه عکاس عروسی شما و نه هیچ فرد دیگری، نمی تواند انسان کاملی باشد.