برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
کت و شلوار دامادی

کت و شلوار دامادی

کت و شلوار دامادی

بیشتر خریدهای عروسی به عروس خانم ها محدود شده و مختص آن هاست. خرید کت و شلوار عروسی به انضمام حلقه و ساعت، از جمله خریدهایی است که به آقایان محدود می شود. پس در این انتخاب دقت داشته باشید، سلیقه به خرج دهید و کوتاهی و بی حوصلگی نکنید. مدتی قبل از شروع عروسی اقدام به خرید کت و شلوار کنید، از مغازه های مختلف دیدن کنید تا مدل ها و رنگ های متنوع تری را ببینید و بدین طریق تعداد انتخاب های خود را افزایش دهید، از مزیت دیگری که این کار دارد این است که قیمت انواع کت و شلوار برایتان مشخص می شود و به این ترتیب قادر خواهید بود کت و شلواری متناسب یا سلیقه و بودجۀ خود انتخاب کنید.

راهنمایی برای خرید کت و شلوار داماد

در هنگام خرید کت و شلوار مردانه باید به موارد مختلفی توجه کنید:

طرح و مدلی را که انتخاب می کنید، متناسب با فرم اندام شما باشد. در این انتخاب به طرح یقه کت، دکمه ها و حتی برش ها و چاک هایی که در کت طراحی شده است توجه کنید. زیرا این موارد در جلوه و نمای بدن بسیار تأثیر گذار است. به عنوان مثال، کت های تک دکمه به شما حالتی اسپرت می دهد.

رنگ کت و شلوار دامادی معمولاً به سه رنگ مشکی، سورمه ای و سفید انتخاب می شود. در این مورد، علاوه بر سلیقه عروس خانم، به رنگ پوست خود نیز توجه کنید. به این نکته نیز توجه کنید که رنگ نیز در چگونه جلوه دادن نمای اندام مؤثر است. اگر کمی چاق هستید می خواهید اندامتان کشیده و جمع و جور جلوه کند، کت و شلوارهای تیره تر را انتخاب کنید ؛ همچنین دقت داشته باشید که از کت و شلوارهای دامادی که جنس پارچۀ آن ها براق است انتخاب نکنید. علاوه بر این ها، شلوار شما باید فاقد پلیسه باشد. اگر بدن لاغری دارید و با توجه به رنگ پوست، رنگ کت و شلوار چندان برایتان مهم نیست، می توانید کت و شلوارهای روشن (سفید، شیری، کرم) انتخاب کنید.

در انتخاب رنگ پیراهن با توجه به رنگ کت و شلوار دامادی خود دقت داشته باشید. سعی کنید پس از اینکه کت و شلوار خود را تهیه کردید اقدام به خرید پیراهن کنید، زیرا اغلب خرید پیراهن راحت تر و آسان تر از خرید کت و شلوار عروسی است. در هنگام خرید پیراهن، در نظر داشته باشید که یقۀ پیراهن با یقۀ کت و شلوار متناسب باشد.

معمولاً در خرید عروسی، کت و شلوارهای با پارچه های راه راه یا چهار خانه خریده نمی شود؛ با این حال، اگر تمایل به خرید این قبیل کت و شلوارها را دارید، به درشت یا لاغر بودن بدن خود توجه کنید؛ پارچه های چهارخانه برای افراد چاق اصلاً مناسب نیست. در مورد افراد لاغر هم پیشنهاد می شود از خرید کت و شلوارهایی با پارچه راه راه اجتناب شود.

معمولاً در هنگام خرید کت و شلوار عروسی، پایپیون یا کروات هم خریده می شود. بر اساس تیپ، شخصیت، مدل مو و اصلاح صورت و حتی فرم صورت خود، تصمیم بگیرید که کدام را برای عروس خود انتخاب می کنید: پاپیون یا کروات؛ بعد از آن تصمیم بگیرید چه رنگی می خواهید تهیه کنید. بدیهی است که در انتخاب رنگ مربوط به پاپیون و کروات، در نظر گرفتن رنگ کت و شلوار و پیراهن نیز باید مد نظر قرار داده شود.

بلافاصله بعد از اینکه از دو – سه مغازۀ کت و شلوار فروشی دیدن کردید به خرید اقدام نکنید، شما می توانید با دیدن از مغازه های بیشتر، انواع بیشتری از کت و شلوار را ببینید و کت و شلوار ارزان امّا شیک تهیه کنید.