برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
کت و شلوار دامادی در شرق تهران

کت و شلوار دامادی در شرق تهران

مطمئناً انتخاب و خرید کت و شلوار دامادی از بهترین خریدهای عروسی برای دامادها است و با اینکه در بیشتر خریدهای خود ممکن است وسواس آنچنانی به خرج ندهند، در خرید کت و شلوار دامادی احتمالاً کمی حساس هستند زیرا بعد از عروس، این داماد است که در روز عروسی اولین فرد مجلس عروسی، به ویژه در بین آقایان است. انواع قیمت کت و شلوار داماد در شرق تهران، زمینه را جهت خرید کت و شلوار مردانه در شرق تهران و همچنین کت و شلوار دامادی در شرق تهران فراهم کرده است و شما برای خرید کت و شلوار دامادی در شرق تهران و همچنین کت و شلوار ارزان در شرق تهران مشکلی نخواهید داشت. در این مقاله صرفاً به راهنمایی در مورد جنس کت و شلوار دامادی با توجه به فصل عروسی شما پرداخته شده است. توضیحات مختصری نیز در رابطه با رنگ های مربوطه نیز داد شده است.

کت و شلوار دامادی و جنس پارچه آن

یقۀ کت و شلوار دامادی

انتخاب پارچه و لباس عروسی با توجه به فصل

پاییز و زمستان

در حالی که زمان زمستان محبوب ترین زمان برای ازدواج در برخی از کشورها نیست، می تواند در بسیاری از کشورهای دیگر، فصل خوبی برای ازدواج باشد. بسیاری از افراد تمایل دارند عروسی خود را در زمستان و یک روز برفی برگزار کنند و عکس های عروسی خود را در پوشش سفید و تمییز برف بگیرند. عروسی در پاییز زیبا و رنگارنگ نیز جلوه خاص خود را دارد و این فصل هم طرفدارن زیادی دارد که تمایل به برگزاری جشن خود در این فصل رنگارنگ دارد. در هر صورت، پیشنهاد می شود اگر جزء افرادی هستید که ا گرما و افتاب فراری هستند، عروسی خود را در این فصول برگزار کنید.

هنگام انتخاب پارچه برای کت و شلوار دامادی خود در فصول سرد، مطمئن شوید که جنس تار و پود پارچۀ کت و شلوار از 100%پشم، پشم- ابریشم یا مخلوط پشم موهر باشد. همه ما می دانیم که انتخاب رنگ های تیره در پاییز و زمستان غالب است (به دلیل جذب نور آفتاب). اما برای کت و شلوار دامادی رنگ­های مشکی، آبی، سورمه ای و خاکستری زغال چوب رنگ های پیشنهادی ما هستند.

بهار و  تابستان

بیشتر عروسی ها در فصل های بهار و تابستان برگزار می شوند. در بهار اعتدال هوا بهتر و بیشتر است، بنابراین از نظر انتخاب کت وشلوار با محدودیتی مواجه نخواهید بود اما در تابستان به دلیل گرم بودن هوا، اغلب رنگ های روشن سفید، شیری یا طوسی پشنهاد می شود. پارچه های کت و شلواری که برای این فصل مناسب هستند عبارتند از پارچه - پشم و ابریشم مخلوط، وزن پارچه - کمتر از 250 گرم / متر باشد.

عروسی در ساحل و انتخاب کت و شلوار دامادی

در صورتی که جشن عروسی شما در ساحل دریا برگزار می شود، در جستجوی کت و شلوارهای دامادی که رنگ های روشن دارند باشید. رنگ هایی مانند سفید، شیری، کرم، خاکستری روشن، بژ یا آبی روشن از جمله رنگ های پیشنهادی ما است. در مورد عروسی ساحلی نیز جنس پارچۀ کت و شلوار مهم است و پارچه ها در اینجا نقش بسیار مهمی ایفا می کنند زیرا شما می خواهید راحت باشید و از طرف دیگر حالت رسمی بودن خود را نیز داشته باشید و آن را حفظ کنید. کت و شلوار مردانه با جنس های پنبه و یا ترکیب پشم و ابریشم برای کت و شلوار برای یک بافت هوشمند که انتخاب خوبی برای یک کت و شلوار رسمی در ساحل است.