برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
کت و شلوار دامادی در شمال تهران

کت و شلوار دامادی در شمال تهران

هنگامی که عروس و داماد وارد مجلس عروسی می شوند، نگاه ها به سمت آن ها می دود و پس از مدت زمانی بیشتر نگاه ها هنوز به سمت عروس، لباس و آرایش او باقی مانده است. زمان آن رسیده است که داماد هم بیش از پیش دقایقی بیشتر نگاه های تحسین آمیز دیگران را به خود جلب کند. کافی است کمی بیشتر از روزهای معمول زندگی خود آراسته باشید، یک کت و شلوار دامادی شیک و برازنده انتخاب کنید و لبخند کوچکی را همواره در گوشه لب داشته باشید. اگرچه با وجود مرکزهای خرید بزرگ و متنوعی که در شمال تهران وجود دارد، خرید انواع کت و شلوار در شمال تهران، اعم از خرید کت و شلوار مردانه در شمال تهران و کت و شلوار دامادی در شمال تهران راحت است، اما اگر به دنبال خرید کت و شلوار ارزان در شمال تهران نباشید زیرا در این نقطه قیمت کت و شلوار داماد در شمال تهران، نسبت به سایر مناطق تهران بالاتر است.

کت و شلوار مناسب را انتخاب کنید

زمانی که کت و شلوارهای آویزان در بوتیک های کت و شلوار دامادی شمال تهران را بر می دارید و به آن نگاه می کنید، آنچه در نظر اول چشمگیر است، رنگ کت و شلوار و جنس پارچه است و به تبع آن، دوخت کت و شلوار است که به جذابیت آن کمک می کند. اما برای خرید یک کت و شلوار منحصر به فرد به جزئیات بیشتری دقت کنید؛ برش ها و چاک هایی که روی کت کار شده است، شکل یقه و دوخت هایی که روی آن اعمال شده، داشتن دکمه یا نبود آن بر روی آستین کت و حتی تعداد دکمه ها، دکمه دار بودن کت یا نداشتن دکمه از مواردی هستند که باید در هنگام خرید هر کت و شلواری، به خصوص کت و شلوار عروسی به آن دقت شود.

در مورد شلوار، بلندی آن باید در حدی باشد که تا روی مچ پا را بپوشاند. نسبت به شلوارهای معمولی، شلوار مخصوص کت و شلوار می بایست بلند تر باشند.

جلیقه یا بدون جلیقه؟ کت و شلوار سه تکه یا دو تکه؟

کت و شلوار دامادی سه تکه با جلیقه

در گذشته کت و شلوارهای مردانه سه تکه بودند اما امروزه بسیاری از کت و شلوارهای مردانه و دامادی را می بینیم که دو تکه و فاقد جلیقه هستند. این که شما کدام گزینه را انتخاب می کنید، به خودتان بستگی دارد. به برخی از افراد جلیقه بیشتر می آید و برخی از افراد نه. پس با پرو کردن  کت وشلوار، خودتان تصمیم بگیرید کدام بهتر است. بسته به انتخاب شما، جلیقه می تواند 3 دکمه یا 4 دکمه باشد. اگر قدتان کوتاه است از جلیقه های چهار دکمه استفاده کنید.

چه کفشی انتخاب کنید؟

بر اساس رنگ کت و شلوار و متناسب با آن، رنگ کفش نیز انتخاب می شود. برای کت و شلوارهای طوسی و مشکی، کفش مشکی، کت و شلوارهای سورمه ای تیره، کفشی همرنگ با آن یا یک کفش مشکی رنگ انتخاب کنید. بدیهی است که همراه با کت و شللوارهای سفید رنگ، کفش سفید مناسب است. با کت و شلوار کرم، کفش کرم یا قهوه ای (انواع طیف های قهوه ای) و با کت و شلوارهای قهوه ای رنگ، کفش کرم یا قهوه ای بپوشید. با کت های تک که با شلوار ست نیست، با هر رنگی، به طور کلی بسته به اینکه شلوارتان سفید باشد یا مشکی، به ترتیب کفش سفید و مشکی انتخاب کنید. به طور کلی کفش مشکی حالتی رسمی تر به شما می دهد.

جیب مربعی یا گلی که در شکاف دکمۀ کت زده می شود؟

جیب مربعی کت و شلوار مردانه

توصیه می کنیم که کتی را انتخاب کنید که هم جیب و هم یک جای شکاف دکمه داشته باشد. زیرا هر دو از بخش های بسیار مهم کت و شلوارها ی کلاسیک هستند.  داشتن جا دکمه ای یا شکاف دکمه بر روی کت به ویژه برای دامادهایی سفارش می شود که تمایل به اضافه کردن گل و یا یک قطعۀ فلزی بر روی کت خود دارند.