برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
کت و شلوار دامادی در تهران

کت و شلوار دامادی در تهران

او به پیشنهاد ازدواج شما جواب مثبت داد، بله گفت و حالا شما منتظر یک عروسی به یاد ماندنی هستید! وقت آن رسیده است تا ویژگی هایی را که می خواهید در عروسی رویای خود ایجاد کنید، دنبال کنید. همانطور که عروس به دنبال لباس عروس می رود، شما هم به عنوان داماد فرصت خوبی دارید تا برای تهیۀ کت و شلوار مردانه در تهران به دنبال خرید کت و شلوار دامادی در تهران باشید. قیمت کت و شلوار امادی در تهران متنوع است و با گشتن انواع مغازه های کت و شلوار دامادی، می توانید کت و شلوار ارزان در تهران هم پیدا کنید. در واقع خرید کت و شلوار مردانه یا دامادی مهمترین بخش خرید انواع کت و شلوار در تهران است.

قبل از شروع به خرید کت و شلوار دامادی چه چیزهایی که باید در نظر بگیرید؟

برای خرید کت و شلوار دامادی از 2-3 ماه قبل تصمیم گیری و برنامه ریزی کنید. از بوتیک های مردانه و از بیشتر مغازه های کت و شلوار دامادی تهران دیدن کنید، کت و شلوارهایی که باب میل تان است در نظر بگیرید؛ از کت و شلوارهای دامادی که در سایت های مختلف هست نیز دیدن کنید تا ایده های جدیدی به ذهنتان آید؛ این ایده ها می تواند در مورد رنگ کت و شلوار دامادی، یقۀ کت و شلوار دامادی و حتی ایده هایی در مورد پیراهن و کراوات یا پاپیون باشد. زمانی که مطمئن شدید که چه می خواهید بپوشید اقدام به خرید کت و شلوار دامادی خود کنید. در اینجا راهنمایی هایی در رابطه با رنگ کت و شلوار دامادی برای شما ارائه می دهیم .

رنگ کت و شلوار دامادی

کت و شلوار دامادی

کت و شلوارهای مردانه به رنگ های مختلفی تهیه می شوند اما در این بین، رنگ هایی که به عنوا کت و شلوار دامادی استفاده می شود و طرفداران خود را دارد، رنگ های محدودی هستند؛ اغلب دامادها رنگ های مشکی، سفید یا سورمه ای را انتخاب می کنند. در این بین افرادی هم دیده می شوند که که رنگ های طوسی، نقره ای براق یا حتی زرشکی را انتخاب می کنند. همچنین افرادی هستند که کت و شلوار ست را برای روز عروسی خود انتخاب نمی کنند و از کت هایی استفاده می کنند که رنگ آن از شلوار متمایز است. مثلاً کت زرشکی یا زرد با شلوار سفید یا مشکی؛ معمولاً دامادهای کم سن از چنین کت و شلوارهایی به عنوان کت و شلواردامادی استفاده می کنند.

علاوه بر اینکه رنگ کت و شلوار از نظر ظاهری مهم است و باید به چشم آید، اما باید توجه کرد که رنگی را انتخاب کنید که با رنگ پوست چهره و پوست شما تطابق و همخوانی داشته باشد. افرادی که پوست های روشن دارند، اغب محدودیتی از نظر رنگ کت و شلوار ندارند زیرا پوست روشن با بیشتر رنگ سازگاری دارد.

رنگ های مناسب کت و شلوار دامادی چه رنگ هایی هستند؟

کت و شلوار دامادی مشکی

رنگ مشکی از رنگ هایی است که همواره در مراسم هایی که جنبۀ رسمی دارند استفاده می شود. این رنگ از گذشته های دور در مراسم های رسمی استفاده می شده و هرگز از چشم نمی افتد. کت و شلوار مشکی برای طیف های مختلف رنگ پوست می تواند استفاده شود. این رنگ همچنین برای افراد درشت هیکل و آن هایی که اضافه وزن دارند، به عنوان رنگ کت و شلوار دامادی پیشنهاد می شود.

کت و شلوار دامادی سورمه ای

کت و شلوار دامادی سورمه ای رنگ طیف رنگی مشابهی با مشکی دارد و بیشتر افرادی که تمایلی به پوشیدن و خرید کت وشلوار مشکی رنگ ندارند، این رنگ را انتخاب می کنند. کت و شلوار های سورمه ای و مشکی به علت رنگ متضادی که با رنگ لباس عروس (سفید) دارند، اغلب از طرفدارن بیشتری برخورداند.

کت و شلوار دامادی سفید

کت و شلوار دامادی سفید نیز از جمله رنگ هایی است که طرفداران خاص خود را دارد و رنگ سفید نیز از جمله رنگ های رسمی مراسم عروسی و جشن ها محسوب می شود. این رنگ به ویژه برای آقایانی که لاغر هستند یا اندام متوسط دارند پیشنهاد می شود.

کت و شلوار دامادی آبی

گت و شلوار آبی نیز از شایع ترین گزینه هایی است که به روز عروسی می آید. آبی به ویژه در سایه های نیمه شب آبیِ کبالت یک رنگ جذاب است که باعث می شود تصور ماندگار مردانی که آن را می پوشند در ذهن افراد دیده شود. کت و شلوار آبی شما را قادر می سازد تا با سبک های مختلف و یا جلیقه های رنگی ترکیب و مطابقت داشته باشد.

کت و شلوار دامادی خاکستری

کت و شلوار خاکستری کلاسیک گزینه خوبی برای رنگ کت و شلوار دامادی است. کت و شلوار خاکستری زغال چوب دومین گزینه پس از آبی برای مراسم رسمی است. رنگ خاکستری و ظرافتهای آن در یک پارچه سبک وزن احساسات بسیار آرام را به وجود می آورد.

کت و شلوار طوسی- طوسی نقره ای براق

کت و شلوار طوسی و طوسی-نقره ای نیز از جمله رنگ های پر طرفدار جهت انتخاب کت و شلوار مردانه است و برخی نیز آن را به عنوان کت و شلوار دامادی خود انتخاب می کنند. این رنگ، رنگ شیک و جذابی است و به خصوص برای دامادهای بلند قد و با اندام متوسط توصیه می شود. لازم به ذکر است که افراد چاق باید از پوشیدن کت و شلوارهایی که جنس پارچه و یا رنگ پارچه براق دارند، اجتناب کنند، زیرا اضافه وزن شان را بیشتر نمایان می سازد.