برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
کت و شلوار دامادی در غرب تهران

کت و شلوار دامادی در غرب تهران

عمدۀ خریدهای عروسی به خانم ها مربوط می شود و مختص آن هاست. شاید بتوان گفت تنها و اصلی ترین خرید عروسی که به آقاین مربوط می شود، خرید کت و شلوار دامادی است. در غرب تهران بوتیک ها، مغازه ها و پاساژهای بزرگ و مدرنی در زمینۀ فروش انواع کت و شلوار مردانه وجود دارد و شما برای خرید انواع کت و شلوار در غرب تهران با محدودیتی مواجه نخواهید بود. قیمت کت و شلوار در غرب تهران متنوع است. شما می توانید کت و شلوار ارزان و گران قیمت در غرب تهران و در مغاز ها و پاساژهای مختلف آن بیابید. اگر شما هم این روزها به دنبال کت و شلوار دامادی در غرب تهران و وسایل جانبی آن هستید یا قصد خرید کت و شلوار مردانه در غرب تهران را دارید، ما در این مقاله همراهی کنید.

کت و شلوار دامادی و شخصیت شما

به استثنای عروس و خانواده او و همچنین افراد نزدیک به خانوادۀ عروس، بسیاری از دوستان و آشنایان و فامیل های دورتر او هستند که ممکن است شما را در لباس دامادی برای نخستین بار در مراسم عروسی می بینند. امروزه کت و شلوارهای مردانه از تنوع و رنگ های مختلفی برخورداند، کت و شلوارهای دامادی نیز ازز این امر مستثنی نیستند. علاوه بر کت و شلوارهای رسمی، کت و شلوارهایی هم برای دامادها طراحی شده اند که به صورت کت تک هستند و با شلوار ست نیستند؛ کت های آبی کاربنی، زرد، قرمز یا زرشکی همراه با شلوارهایی به رنگ سفید یا مشکی از جمله آن هاست که هر کدام می تواند همراه با جلیقه یا بدون جلیقه انتخاب شود. اگر دوست دارید حالتی رسمی در روز عروسی خود داشته باشید، از کت و شلوارهای مشکی و در درجۀ بعد سورمه ای تیره یا سفید استفاده کنید. در هر صورت، به یاد باشید که شما باید در بهترین و منحصر به فرد ترین روز عروسی خود باید بهترین و درخشان ترین باشید، بنابراین آنچه را که انتخاب می کنید باید برازنده شما باشد.

پیراهن و دکمه های زینتی سر آستین پیراهن

سر آستین کت و شلوار دامادی

سعی کنید زمانی که کت و شلوار دامادی خود را انتخاب و خرید کردید، اقدام به انتخاب و خرید پیراهن کنید. رنگ پیراهن دامادی در بیشتر موارد سفید یا کرم است اما باز هم بسته به رنگ کت و شلوار، می تواند تغییر کند. به عنوان مثال، زمانی که کت و شلوار سفید رنگ را به عنوان کت و شلوار دامادی خد انتخاب می کنید، ممکن است یک پیراهن صورتی کم رنگ یا حتی سورمه ای انتخاب کنید.

در کنار پیراهن دامادی، معمولاً دکمه زینتی سر آستین از جمله لوازم جانبی است که می توانید با آن ظاهر آستین پیراهن دامادی خود را کامل کنید. بهترین دکمۀ زینتی سر آستین پیراهن های مردانه، دکمه های فرانسوی هستند. به غیر از دکمه های تزئینی سر آستین، استفاده از ساعت و حلقه ازدواج از دیگر وسایل جانبی هستند که در روز عروسی شما می توانند تکمیل کنندۀ ظاهر و تیپ شما باشند.

کمربند

کت و شلوار دامادی بدون کمربند قطعاً ظاهر جالبی نخواهد داشت. به جرأت می توان گفت که کمربند در خوش تیپ کردن ظاهر دامادی شما نقش به سزایی خواهد داشت. کمربندها سگک های مختلفی دارند. کمربندی را انتخاب کنید که سگک آن متناسب با کت و شلوار شما باشد. علاوه بر این، کمربندهای دارای سگک های گرد، بیضی شکل یا مستطیل هستند. در صورتی که اضافه وزن دارید از حدّالامکان از کمربندهایی که سگک گرد و یا بیضی شکل دارند استفاده نکنید.